Chovatelské potřeby PetPoint.cz


Váš slevový kód

Vlastníte-li slevový kód, pomocí kterého lze uplatnit slevu za zboží, vložte ho zde. Po zadání platného kuponu budou všechny ceny na eshopu automaticky sníženy.


zjistěte platnost vašeho kódu

Nabízíme Vám kvalitní krmiva a chovatelské potřeby pro psy, kočky i další domácí mazlíky. Potřeby pro chovatele máme v širokém sortimentu skladem, za dobré ceny a s rychlým doručením. Peníze zpět z každého nákupu Vám přináší náš Petpoint Bonus Program.
Potřeby pro chovatele - PetPoint

PETPOINT
Pesvice 20
431 11 Jirkov

Info o zboží a objednávkách
(od 9.00 do 17.00)
+420 727 831 303

E-mail: eshop@petpoint.cz
ICQ: 608452562


O ANNAMAET

21.03.2014 15:26:28
Když se spojí vášeň a nadšení s odbornými znalostmi a zkušenostmi z praxe.

Rob Downey, zakladatel a majitel společnosti Annamaet Petfoods, Inc., se před lety - z důvodu nedostatečné nabídky kvalitních krmiv pro své psy - pustil do vývoje krmiv, která by splňovala všechny jeho požadavky na kvalitní výživu psů. Jeho odborné znalosti z oblasti výživy, které získal mimo jiné studiem oboru Výživa zvířat na Pensylvánské univerzitě, a praktické zkušenosti z celoživotního soužití a práce se psy, ho dovedly až ke vzniku krmiv Annamaet. Od roku 1986, kdy založil rodinnou firmu Annamaet Petfoods, už mělo možnost doslova na vlastní kůži posoudit kvalitu těchto krmiv mnoho generací psů i koček na americkém kontinentu.

Krmiva Annamaet jsou holistická a pouze přirozeně konzervovaná. Všechny použité suroviny jsou přírodní a krmiva Annamaet neobsahují žádné umělé konzervanty, barviva nebo ochucovadla. Každá vyrobená várka je neustále analyzována v nezávislých laboratořích, aby bylo zaručeno, že jsou stále dodržovány přísné kvalitativní normy pro krmiva Annamaet. A protože základem kvalitního krmiva jsou použité suroviny, je Annamaet vyráběn pouze ze složek té nejvyšší kvality. Živočišné suroviny pocházejí z volně chovaných zvířat, v chovech drůbeže nejsou používána antibiotika ani hormony, maso savců je z volně pasené zvěře a rybí suroviny pocházejí z volně žijících ryb. Díky tomu patří krmivo Annamaet k nejlépe hodnoceným suchým krmivům v USA, kde se bez jakékoliv marketingové podpory stalo exkluzivním zbožím.

Vzhledem ke svému složení je pro nás Annamaet návratem k poctivému, přirozenému a pestrému krmení, tedy jakýmsi návratem ke kořenům bez přemíry syntetiky současného světa.

RECEPTURY ANNAMAET pro psy

Holistické receptury přirozeně konzervované, vyrobené bez kukuřice a pšenice. Všechny použité suroviny jsou přírodní a krmiva Annamaet neobsahují žádné umělé konzervanty, barviva nebo ochucovadla. Každá receptura je založena na velmi kvalitních živočišných bílkovinách s vysokou stravitelností.

V řadě ORIGINAL vám nabízíme 5 různých druhů pro psy , které se mezi sebou liší především obsahem bílkovin a tuků, tj. svou energetickou hodnotou. Všechna krmiva Annamaet splňují požadavky na výživu psů ve všech životních stádiích, jsou tedy vhodná jak pro štěňata, tak pro dospělé psy. Při výběru vhodné receptury se rozhodujete podle aktuálních energetických potřeb svého psa nebo jeho chuťových preferencí.

Základ řady GRAIN FREE tvoří různé druhy vysoce kvalitních masových mouček. Obilné složky jsou nahrazeny surovinami jako brambory, hrášek nebo maniok. Díky svému složení jsou receptury vhodné i pro psy s citlivou kůží, srstí nebo s chronickými trávicími problémy či potravními alergiemi. Stačí jen vybrat krmivo podle druhů použitých surovin a chuti vašeho psa.

RECEPTURY ANNAMAET pro kočky

Holistická receptura pro kočky Annamaet Feline Original Chicken Fish je přirozeně konzervovaná, vyrobena bez kukuřice a pšenice. Všechny použité suroviny jsou přírodní a krmivo neobsahuje žádné umělé konzervanty, barviva nebo ochucovadla. Receptura je založena na velmi kvalitních živočišných bílkovinách s vysokou stravitelností.

Holistická receptura Annamaet Feline Grain Free je přirozeně konzervovaná, vyrobená zcela bez obilovin. Všechny použité suroviny jsou přírodní a krmivo neobsahuje žádné umělé konzervanty, barviva nebo ochucovadla. Základ krmiva tvoří vysoce kvalitní masové moučky. Obilné složky jsou nahrazeny surovinami jako hrášek nebo maniok.

Bližší informace o jednotlivých recepturách, velikostech balení a cenách si můžete prohlédnout po kliknutí na následující odkazy: Annameaet pro psy nebo Annameat pro kočky.

 

Příhoda s losem

Mnoho lidí se ptá, proč je na každém obalu krmiva Annamaet zobrazen los, tady je tedy příběh Rona Downeyho:

"Jak je známo mám saňové psy, se kterými jsem strávil mnoho hodin tréninkem v centrální Aljašce. Jednoho dne jsem vybočil z hlavní trasy a vběhl do cesty losí mámě s mláděterm. Nutno poznamentat, že losí samice jsou velmi staroslivé matky a na Aljašce představují pro mushery to největší nebezpečí (však dospělý los měří až 180 cm v kohoutku a váží až 600 kg).

Zabrzdil jsem, protože jsem se bál, že vběhne mezi mé psy a bude po nich dupat a kopat. Začal jsem mávat rukama a kříčet v naději, že ji vyděsím. jenže se mi ji podařilo jen pořádně naštvat. Úplně ignorovala psy a vyrazila směrem ke mně, naježená, s rozšířenými nozdrami. První, co mě napadlo, bylo dostat psy pryč, takže jsem seskočil ze saní a vydal psům pokyn k cestě domů. Byli víc než nadšení a vyrazili směrem k našemu srubu. Sám jsem se chtěl dostat k nejbližší bříze a vylézt do bezpečí, ale sníh byl příliš hluboký a losice mě dostihla na půli cesty, srazila na zem a začala po mě dupat. A to je to poslední, co si pamatuji, zkopala mě do bezvědomí a nechala mě tam umírat. 

Byl jsem v bezvědomí asi 30 minut, což je speciálně při nízké teplotě dost nebezpečné. Hluboký sníh mi ale vlastně pomohl, jednak jsem do něj zapadl, když po mě losice šlapala a potom chránil mé tělo před mrazem -10°C. Když jsem přišel k sobě, byl jsem podchlazený, měl zlomená žebra, potrhané hrudní chrupavky, zlomený loket a byl jsem vážně otřesený.

Jakmile mi to začalo trochu myslet, uvědomil jsem si, v jakém jsem nebezpečí. Moje jediná cesta zpět, mé spřežení, bylo pryč - podepsal jsem si vlastní rozsudek smrti! Myslel jsem na svou rodinu, která byla přes 6 500 km daleko. Chtěl jsem se dostat zpátky na hlavní trasu, kde by mohl mé tělo najít nějaký zálesák, řidič skůtru nebo dokonce přítel musher. Klopýtal jsem na hlavní cestu asi 300 m a nemoh jsem věřit vlastním očím - stálo tam moje spřežení. Sněžná kotva spadla ze saní a zastavila psy. Dokázal jsem se dostat do saní a přečkat cestu ke srubu. Ještě jsem došel dovnitř a zavolal příteli, že mě podupal los, a to je poslední věc, kterou si pamatuji."

 

 

 

Další články