Chovatelské potřeby PetPoint.cz


Váš slevový kód

Vlastníte-li slevový kód, pomocí kterého lze uplatnit slevu za zboží, vložte ho zde. Po zadání platného kuponu budou všechny ceny na eshopu automaticky sníženy.


zjistěte platnost vašeho kódu

Nabízíme Vám kvalitní krmiva a chovatelské potřeby pro psy, kočky i další domácí mazlíky. Potřeby pro chovatele máme v širokém sortimentu skladem, za dobré ceny a s rychlým doručením. Peníze zpět z každého nákupu Vám přináší náš Petpoint Bonus Program.
Potřeby pro chovatele - PetPoint

PETPOINT
Pesvice 20
431 11 Jirkov

Info o zboží a objednávkách
(od 9.00 do 17.00)
+420 727 831 303

E-mail: eshop@petpoint.cz
ICQ: 608452562


Fitmin For Life - další inovace u Fitminu

24.10.2014 10:27:20
Po poslední informaci značky Fitmin o inovaci kompletního portfolia superprémiových krmiv z výživového programu Fitmin pro psy je nyní aktuální další vylepšení sortimentu, které se tentokrát týká řady Fitmin For Life.

Produktová řada Fitmin For Life vznikla původně jako jednoduchý sortiment suchých krmiv v prémiové kvalitě. V dnešní době zahrnuje kromě granulí už i výživový doplněk, pochoutky, mokrá krmiva a její obliba na trhu stále roste. I toto byl jeden z důvodů proč došlo k vylepšení původních receptur suchých krmiv a jejímu dalšímu zatraktivnění.

Opět s důrazem na čerstvé maso
Pozitivní vliv použití čerstvého masa v granulích má značka Fitmin vyzkoušený, do výživového programu Fitmin ho využívá už několik let a ani Fitmin For Life nevznikl bez této suroviny.
Původně bylo v prémiových krmivech použito pouze maso kuřecí, nyní je receptura krmiv rozšířena také o maso vepřové a hovězí. Více zdrojů živočišných surovin zajišťuje pestrost bílkovin živočišného původu, samotné použití čerstvého masa pak garantuje nejen výbornou chutnost granulí, ale také jejich vysokou výživovou hodnotu.

Daší benefity
Mezi další benefity prémiových krmiv Fitmin For Life patří použití prebiotik na podporu trávení, vyvážený poměr omega 3 a 6 mastných kyselin pro zdravou kůži a srst, vyrovnaný poměr vitamínů a minerálů, výtažek z juky nebo třeba kloubní výživa pro psy velkých plemen. Stejně jako v případě superprémiových "sourozenců" z řady výživového programu Fitmin ani krmiva Fitmin For Life neobsahují sóju nebo jiné geneticky modifikované suroviny, umělá barviva a zchutňovadla a při jejich výrobě byly použity obnovitelné zdroje energie.

Nově brzy i v 3 kg balení a další novinky
Sortiment Fitmin For Life bude brzy rozšířen i 3 kg balení a zároveň se můžete v brzké době těšit na další rozšíření této produktové řady, a sice o výrobek ro malá plemena a také v příchutí jehně a rýže.Další články