Chovatelské potřeby PetPoint.cz


Váš slevový kód

Vlastníte-li slevový kód, pomocí kterého lze uplatnit slevu za zboží, vložte ho zde. Po zadání platného kuponu budou všechny ceny na eshopu automaticky sníženy.


zjistěte platnost vašeho kódu

Nabízíme Vám kvalitní krmiva a chovatelské potřeby pro psy, kočky i další domácí mazlíky. Potřeby pro chovatele máme v širokém sortimentu skladem, za dobré ceny a s rychlým doručením. Peníze zpět z každého nákupu Vám přináší náš Petpoint Bonus Program.
Potřeby pro chovatele - PetPoint

PETPOINT
Pesvice 20
431 11 Jirkov

Info o zboží a objednávkách
(od 9.00 do 17.00)
+420 727 831 303

E-mail: eshop@petpoint.cz
ICQ: 608452562


DOOOP je jiný ...

12.11.2013 08:23:08
DOOOP je značka, o které se mezi pejskaři stále více mluví. Ano pelíšky pro psy mohou být značkovým zbožím a o to více srdce patriota potěší, že DOOOP je ryze česká značka, která se prosazuje už i na zahraniční trh.

DOOOP je jiný ...

  • extremně odolný
  • vodu nepropustný potah
  • snadno udržovatelný
  • elegantní desing
  • pohodlná 8 cm vysoká matrace
  • semišově hebký luxusní potah

 NOVÁ LEPŠÍ LÁTKA

  • extrémně odolná
  • stále nepromokavá
  • která "nešustí"
  • a navíc semišově heboučká

Jednou z největších novinek je úplně nová látka, kterou výrobce nechal vyvinout přesně podle náročných požadavků svých zákazníků. Potahová látka Velur (semiš), který se používá jako potah na sedací soupravy, luxusní potahy autosedaček nebo kancelářská křesla, je pro výrobce na zakázku speciálně opatřen zpevňující tkaninou a vodě odolným zátěrem. Díky těmto úpravám je potahová látka odolná proti proškrábání, opotřebení a je nepromokavá. 

EXTRÉMNĚ ODOLNÉ POHODLÍ

Heboučký elegán s odolností hroší kůže ...

Výjimečně kvalitní potah s vnitřním zátěrem je odolný proti vodě. Díky tomu se při namočení nedostane vlhkost dovnitř a matrace i pelíšek jsou velmi rychle suché. I při častém namočení nedochází k poškozování matrace nebo pelíšku. Výhodou je i snadná údržba, protože nemusíte po každé "nehodě" prát - stačí jednoduše otřít. To ocení především majitelé kojících fen, malých štěňat, popřípadě při nemoci psa. Pro důkladné vyčištění jsou matrace i pelíšky DOOOP opatřeny zipem, umožňujícím vyjmutí vnitření náplně a odmočení nebo vyprání vnějšího potahu. Díky spodní zpevňující vrstvě a voděodolnému zátěru se do potahu nezapichují chlupy a proto se pelíšek i matrace velmi snadno udržují čisté, stačí jednoduše vysát a je jako nový :).

Nepropustný potahový materiál zamezuje proniknutí parazitů, jejich usídlení a dalšího množení. Snadná hygienická údržba matrace a její speciální voděodolný povrch zabraňuje osídlení parazity nejen uvnitř matrace a pelíšku, ale i na jejich povrchu. Široký sortiment různých rozměrů je vhodný pro všechna plemena od malých až po největší psy.

25 BAREVNÝCH KOMBINACÍ

Staňte se designérem a zkombinujte si barevnou kombinaci pelíšku přesně podle svých představ, Kombinovat můžete 5 barev matrací a 5 barev mantinelů. Tím máte k dispozici fantastických 25 kombinací barev.

Díky maximální variabilitě a úžasnému elegantnímu designu sladí zákazníci pelíšek DOOOP dokonale se svým interiérem. Pelíšky DOOOP jsou nejen dokonale praktické, extrémně odolné a pohodlné, ale budou i skvělým doplňkem bytu.

DOKONALÉ POHODLÍ

V každém detailu komfortní ...

Pelíšky a matrace DOOOP jsou navrženy a konstruovány tak, aby i největší psi měli ten nejlepší komfort a pohodlí. Součástí pelíšku je vyjmutelná a samostatně použitelná matrace Xtream, která je "tlustá" 8 cm. Uvnitř matrace je optimálně tuhá, ale komfortně měkká desková výplň, kterou výrobce vyvinul speciálně pro tento účel. Výplň si díky svým vlastnostech zachovává i po douhodobém používání svou tvarovou paměť a neproleží se.

Speciální výplň má díky svému složení skvělé termoisolační vlastnosti, které umožňují používání venku i v zimních měsících. Díky složení výplně jsou matrace i pelíšky ideálně těžké a tak nedochází k jejich nežádoucímu přemisťování.

PROTISKLUZ SE PŘILEPÍ

DOOOP na podlaze neklouže ....

Spodní část matrací a pelíšků DOOOP je opatřena protiskluzovým zátěrem, snižujícím klouzání na většině domácích podlah nebo v autě. Materiál na spodní části je samozřejmě stejně ododlný jako vrchní část.

CHYTNĚTE HO ZA UCHO!

Pro snadné přenášení jsou pelíšky DOOOP Lagoon opatřeny praktickým uchem, takže i pelíšek v největším rozměru není problém lehce odnést i na delší vzdálenost, např. na výstavě.

(děkujeme za svolení uveřejnění článku z časopisu PETmedia 1/2013)Další články