Chovatelské potřeby PetPoint.cz


Váš slevový kód

Vlastníte-li slevový kód, pomocí kterého lze uplatnit slevu za zboží, vložte ho zde. Po zadání platného kuponu budou všechny ceny na eshopu automaticky sníženy.


zjistěte platnost vašeho kódu

Nabízíme Vám kvalitní krmiva a chovatelské potřeby pro psy, kočky i další domácí mazlíky. Potřeby pro chovatele máme v širokém sortimentu skladem, za dobré ceny a s rychlým doručením. Peníze zpět z každého nákupu Vám přináší náš Petpoint Bonus Program.
Potřeby pro chovatele - PetPoint

PETPOINT
Pesvice 20
431 11 Jirkov

Info o zboží a objednávkách
(od 9.00 do 17.00)
+420 727 831 303

E-mail: eshop@petpoint.cz
ICQ: 608452562


BRIT CARE - PREVENCE VÝŽIVOU

20.10.2015 17:18:48
Psi jsou stejně citliví na negativní vlivy moderní civilizace jako lidé. Stres je častou příčinou mnoha vážných onemocnění jako jsou nemoci srdce, onkologická onemocnění nebo diabetes. jejich léčba je často obtížná a velice drahá.

Brit Care - superprémiové krmivo - bylo vyvinuto za účelem ochrany organismu před negativními vlivy prostředí. Pro výrobu krmiv Brit Care pečlivě vybíráme ingredience vysoké kvality jako je jehněčí, losos, sleď, zvěřina, kachní a králičí maso. Výběr surovin zajišťuje vysokou stravitelnost krmiva a snižuje riziko výskytu potravních intolerancí. Receptury Brit Care obsahují funkční složky na podporu imunitního systému, celkové kondice a prevenci závažných onemocnění.

Více o jednotivých recepturách najdete ZDE.

Výrobce dbá na dlohodobé zlepšení kondice:

  • Prevence zánětů, metabilismus, regenerace jater - ostropeřec mariánský /sylybum marianum)
  • Podpora buněčné i mikrobiální imunity - Vitamín C, prebiotika MOS&FOS a inulín

PROČ JE BRIT CARE HYPOALERGENNÍ?

Dlouhodobé používání určitých typů proteinů ve výživě psů způsobilo nárůst potravních alergií. Jedná se zejména o obiloviny: pšenici, kukuřici a soju a běžné typy masa jako je kuřecí, hovězí a vepřové. Vyloučením typických alergenů a výživy šetřite organismus vašeho psa a snižujete riziko výskytu potravních intolerancí.

Představujeme Vám GRAIN-FREE receptury - další krok v moderní výživě psů.

Potrava bez obsahu obilovin včetně rýže je dalším krokem na cestě ke zlepšení nutričních vlastností krmiva a zjištění dlohodobé kondice a zdraví jedince. Hlavním benefitem grain-free krmiv je nízký glykemický index, který snižuje rizko jedné z nejčastějších civilizačních chorob - obezity.

ŘADA LAMB & RICE

Proč jehněčí? Stravitelnost a využitelnost bez alergií. Neobsahuje žádné nežádoucí živočišné proteiny. Jehněčí maso se vyznačuje velmi vysokou stravitelností a obsahuje vysoký podíl PUFA (nenasycených tuků s vysokou mírou využitelnosti v organismu). Kompletní profil aminokyselin je otpimální pro výživu svalů a tkání a dlohodobě perfektní kondici.

ŘADA GRAIN FREE SALMON & POTATO

Proč losos? Optimální poměr aminokyselin, zvýšený obsah ometa-3, bez obilovin. Aminokyseliny jsou základním stavebním kamenem svalových tkání. Losos obsahuje všechny důležité aminokyseliny v optimálních poměrech, proto se vstřebává lépe a efektivněji než běžné proteiny. Loso také obsahuje vysoké hladiny omega-3 nenasycených mastných kyselin (DHA a EPA) které jsou důležité pro kvalitu kůže a srsti, rozvoj smyslových a mentálních schopností a zdraví srdce a kardiovaskulární soustavy.

ŘADA SPECIAL CARE

Výživa cílená na specifické nutriční potřeby: nadváha, zvýšená aktivita, výstavní kondice, citlivost. Všichni psi mají období, kdy kvůli změnám v denním režimu či kondici běžné krmivo nestačí. Předstvujeme vyvážené krmivo, vytvořené tak, aby odpovídalo zvláštním potřebám psů s nadváhou, psů se zvýšenou potřebou energie, psů ve výstavní kondici a psů s citlivým trávením nebo potravní nesnášenlivostí.

Více o jednotivých recepturách najdete ZDE.

Další články